aura_edited_edited_edited.jpg

Filozofiou diagnosticko - relaxačného centra AURA, je profesionálny prístup ku klientom, našim prvoradým cieľom je poskytovať odborné poradenstvo v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Naši špecializovaní odborníci pri svojej práci používajú najmodernejšie prístroje z oblasti alternatívnej medicíny (prístroj Diacom). Okrem tejto služby v našom centre môžete využiť aj ďalšie veľmi príjemné procedúry, ktoré majú nielen skrášľujúci, zoštíhľujúci ale aj zdraviu prospešný efekt.

Našim cieľom je dosahovať čo najvyššiu kvalitu v poskytovaných službách, aby naši klienti odchádzali veľmi spokojní a radi sa k nám vracali.

 

Diagnosticko-relaxačné centrum je rodinný podnik s tradíciou.

Rodine Fedorčákových sa vďaka zdravému životnému štýlu zmenil život o 180°. Nie len to, že celá rodina schudli celkom 150 kg (jedného mocného človeka) ale vďaka zmene k lepšiemu a ceste ktorú si zvolili žijú plnohodnotnejší, kvalitnejší, zdravší ale aj aktívnejší život.

Je pravdou to, že všetci z rodiny mali zdravotný problém, ktorý sa vyskytoval v rodine z generácie na generáciu. Nešlo len o obezitu, ale aj o mnohé ďalšie civilizačné choroby, ktoré nám spôsobujú nemilé zdravotné problémy.

Vďaka ceste, ktorú si prešli sa dnes jednotlivo venujú oboru, ktorý im je najmilší a ktorý z vlastnej skúsenosti dobre poznajú a preto sú v danej oblasti výborní špecialisti.

Our Team

Screenshot 2021-01-22 at 16.18.06.png

Nikola Fedorčáková

Lymphotherapy, Professional consultant in the development of physical condition

advertising and PR

Screenshot%202021-01-22%20at%2016.20_edi

Miroslava Fedorčáková

Diagnostics, Dr. Alternative medicine therapist

company management

Screenshot%202021-01-22%20at%2016.21_edi

Zdenek Fedorčák

Massage and logistics

About

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I'm a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.